
Verkeer loopt vast door grote belangstelling verlichte boerderijentocht
Laatst bijgewerkt: donderdag 01:15 uur
REGIO – De opkomst voor de Verlichte boerderijentocht in de Gelderse Vallei is woensdagavond zo groot geworden, dat er grote files ontstonden. De organisatie moest mensen oproepen om niet meer aan te sluiten.
De Verlichte boerderijentocht voert automobilisten langs verlichte boerderijen in De Gelderse Vallei, en deelnemers kunnen vanuit hun auto meedoen aan een quiz. De route bracht liefhebbers langs onder meer Leusden, Renswoude, Scherpenzeel, Woudenberg, De Glind en Barneveld en startte woensdag om 18:00 uur.
“Super leuk initiatief, maar we hebben niet veel verlichting gezien, behalve de lampen van de auto voor ons. Volgend jaar meerdere dagen om te spreiden? Dan gaan we zeker weer deelnemen.”
Reacties met de meeste stemmen
Poll: Consumenten vuurwerk brengt…
Poll: De wolf is…
Auto raakt van de…
Auto in brand op…
Blokkeerboeren bij distributiecentrum van…
Active onderwerpen
Recent Comments