DREIBERGEN – De politie en [lees meer]

Poll coronapas: Ga jij nog naar de kroeg, een restaurant of de bioscoop?
Laatste update: 1 jaar geleden
NEDERLAND – Wil je naar een voetbalwedstrijd of een concert dan moet je al langer kunnen aantonen dat je gevaccineerd of getest bent. Vanaf afgelopen zaterdag moet dat ook als je naar de kroeg, een restaurant of de bioscoop wilt.
In tegenstelling tot mensen die volledig gevaccineerd (of recentelijk hersteld) zijn, moeten niet-gevaccineerde mensen eerst een coronatest doen voordat zij een geldige QR-code in de corona-app krijgen. Dit wordt gedaan om het coronavirus er samen onder te krijgen. De één vindt het een goede ontwikkeling, de ander heeft zo zijn bedenkingen.
Hieronder een poll om te kijken welke impact de coronapas heeft onder mensen die een avondje uit willen.
- De coronapas gaat er zeker voor zorgen dat ik niet of minder uit ga. 82%, 475 stemmen475 stemmen 82%475 stemmen - 82% van alle stemmen
- Ik ga uit als ik daar zin in heb, daar verandert de coronapas niets aan. 18%, 104 stemmen104 stemmen 18%104 stemmen - 18% van alle stemmen
Reacties met de meeste stemmen
Poll: Consumenten vuurwerk brengt…
Poll: De wolf is…
Auto raakt van de…
Blokkeerboeren bij distributiecentrum van…
Auto in de sloot…
Active onderwerpen
Recent Comments