Logo 112Nijkerk

Redactie 112 0 reactie(s) ma 17 september 2018, 19:53

Brandende auto met heftruck uit werkplaats gehaald

Laatst bijgewerkt: zondag 22 aug 2021 om 15:35 uur

ZWARTEBROEK – Op de Platanenstraat in Zwartebroek is maandagavond bij een garagebedrijf een auto in brand geraakt. De brandweer werd rond 19:30 uur opgeroepen voor de brandmelding. Bij aankomst bleek de auto flink te branden maar was het vuur snel geblust. De auto liep flinke schade op door de brand.

De eigenaar heeft de brandende auto met een heftruck uit de werkplaats kunnen halen en het vuur zelf al grotendeels kunnen blussen.

112 Zwartebroek

Meer artikelen over de inzet van hulpdiensten bij een misdaad in Zwartebroek lees je in onze categorie 112 Nieuws Zwartebroek. Alle 112 alarmeringen uit Zwartebroek kan je live volgen via 112 meldingen Zwartebroek.

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Nijkerk

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Nijkerk
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.