Logo 112Nijkerk

Redactie 112 0 reactie(s) di 03 april 2018, 15:44

Meer dan honderd geiten omgekomen bij brand in schuur Zeewolde

Laatst bijgewerkt: zondag 22 aug 2021 om 18:36 uur

ZEEWOLDE – De hulpdiensten zijn dinsdag 3 april uitgerukt voor een brand in een boerenschuur met dieren aan de Ooievaarsweg in Zeewolde.

Bij de brand zijn meer dan honderd drachtige geiten om het leven gekomen. Een groot aantal dieren kon door de brandweer gered worden. De brandweer is met meerdere voertuigen ter plaatse en heeft opgeschaald naar grote brand.

Over de oorzaak van de brand is nog niets duidelijk. Bij de brand is mogelijk asbest vrijgekomen.

112 Zeewolde

Meer artikelen over de inzet van hulpdiensten bij een misdaad in Zeewolde lees je in onze categorie 112 Nieuws Zeewolde. Alle 112 alarmeringen uit Zeewolde kan je live volgen via 112 meldingen Zeewolde.

Video

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Nijkerk

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Nijkerk
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.