Logo 112Nijkerk

Redactie algemeen 0 reactie(s) do 23 november 2017, 18:13

AED stichting Nijkerk Hoevelaken wil de gemeente Hartveilig maken

Laatst bijgewerkt: zondag 11:50 uur

NIJKERK – AED stichting Nijkerk Hoevelaken is 20 oktober 2017 opgericht om met U, de gemeente Nijkerk en Hoevelaken Hartveilig te maken. Dit volgens het concept van de Hartstichting.

Het betekent dat wij in onze gemeente mensen met een plotselinge hartstilstand effectiever kunnen helpen totdat de hulpdiensten arriveren.

Op strategische plaatsen worden er AED”s (Automatische Externe Defibrillator) geplaatst. Verder doen wij een beroep op gecertificeerde burgerhulpverleners of leiden deze zelf op.

De “AED Stichting Nijkerk-Hoevelaken” heeft als doel het opzetten en beheren van een dekkend netwerk van AED apparaten voor de woonkernen Nijkerk en Hoevelaken en het opleiden van inwoners als burgerhulpverlener.

AED Stichting Nijkerk Hoevelaken is naast uw gevoel voor samenhorigheid, voor haar financiële middelen volledig afhankelijk van donaties en sponsoring.

Kijk voor meer info op www.aedstichtingnijkerkhoevelaken.nl

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Nijkerk

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Nijkerk
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.