Logo 112Nijkerk

Redactie 112 0 reactie(s) vr 19 augustus 2016, 16:38

Wapens gevonden in onderzoek steekincident

Laatst bijgewerkt: zondag 14:55 uur

ERMELO – De recherche heeft donderdag in Ermelo een zoektocht gehouden naar gebruikte wapens van een steekincident eind juni. De zoektocht leverde twee messen op.

Op 27 juni vond er ’s middags een steekincident plaats op het terrein van een zorginstelling in Ermelo. Een 55-jarige man liep daarbij verwondingen op waar hij voor naar het ziekenhuis moest. De politie wist korte tijd later twee verdachten aan te houden: twee minderjarige jongens afkomstig uit Amsterdam en Nijkerk. Tot op heden was het wapen van het steekincident niet gevonden. Tijdens het onderzoek kwam informatie naar voren over de mogelijke plaats waar de wapens zouden kunnen liggen. Nader onderzoek zal moeten uitwijzen in hoeverre de aangetroffen steekwapens betrokken zijn geweest bij het incident. De eerder aangehouden jongens zitten niet meer vast maar worden nog wel als verdachte aangemerkt. Over de exacte vindplaats van de steekwapens kunnen vanwege onderzoeksbelang geen nadere mededelingen worden gedaan.

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Nijkerk

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Nijkerk
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.