Logo 112Nijkerk

Redactie 112 0 reactie(s) wo 23 maart 2016, 19:02

Traumahelikopter voor medische inzet naar de Schoenlapperweg

Laatst bijgewerkt: zondag 14:50 uur

NIJKERK – De traumahelikopter Lifeliner 1 uit Amsterdam is woensdagmiddag ingezet voor een medisch noodgeval in een woning aan de Schoenlapperweg in Nijkerk.

Het Mobiel Medisch Team bood assistentie aan het ambulancepersoneel. Het slachtoffer is per ambulance vervoerd naar het ziekenhuis in Utrecht. De trauma arts is met de amblance meegereden.

Omstreeks 21:30 uur werd er opnieuw een ambulance en een traumahelikopter opgeroepen voor de Schoenlapperweg.

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Nijkerk

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Nijkerk
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.