Redactie 112 0 reactie(s) do 18 juni 2015, 9:02

Snelweg dicht door ongeval tijdens ochtendspits A28

Laatst bijgewerkt: zondag 14:42 uur

AMERSFOORT â€“ Donderdagochtend 18 juni om 8.00 uur heeft er midden in de ochtendspits een aanrijding plaatsgevonden op de A28 richting Amersfoort.

 

Ter hoogte van Hooglanderveen zijn twee auto’s op elkaar gebotst met grote schade tot gevolg. Ook is er een ambulance opgeroepen maar of er gewonden zijn is niet duidelijk.

 

De snelweg is enige tijd helemaal afgesloten geweest en na enige tijd is er een rijbaan vrijgegeven. Om 09.00 uur stond er een file van meer dan 7 kilometer tussen strand Horst en Amersfoort.  

Deel dit artikel

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Nijkerk

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Nijkerk
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.