Doorfietsen na aanrijding Lorentzhof, getuigen gezocht
Laatst bijgewerkt: zondag 14:42 uur
NIJKERK – Op woensdag avond 17 juni omstreeks 19.55 uur heeft er een aanrijding plaats gevonden tussen twee fietsers op de Lorentzhof in Nijkerk. Een van de fietsers betrof een meisje van 12 jaar. Zij is dusdanig hard terecht gekomen dat ze door haar moeder naar de spoedeisende hulp is gebracht. Het meisje is inmiddels met een hersenschudding weer naar huis gestuurd en zal zich morgen wederom in het ziekenhuis moeten melden. Het meisje weet zelf weinig tot niets van het ongeval af.
Ter plaatse werd de moeder aangesproken door twee meisjes die het voorval hebben zien gebeuren. Zij gaven aan dat de andere fietser een jongen/man betrof, de persoon droeg een groen shirt.
Graag zou de politie in contact komen met de meisjes of andere mensen die het ongeval hebben zien gebeuren. U kunt dan bellen met 0900-8844 en verwijzen naar het nummer 2015293683 van het politiesysteem.
Reacties met de meeste stemmen
Auto belandt in sloot…
Auto in brand op…
Poll: Consumenten vuurwerk brengt…
Poll: De wolf is…
Auto raakt van de…
Active onderwerpen
Recent Comments