Redactie 112 0 reactie(s) do 26 februari 2015, 16:00

Verwarde vrouw in het water langs de Berencamperweg

Laatst bijgewerkt: zondag 14:37 uur

NIJKERK – Op 25 februari 2015 kreeg de politie een melding dat er in het water langs de Berencamperweg te Nijkerk een vrouw zou liggen. Gezien de winterse temperaturen kon dit al snel een gevaar opleveren voor de gezondheid. Na een korte zoektocht trof de politie in het water een verwarde vrouw aan. Omdat er een steile wand van een meter naast het water zat was het moeilijk de vrouw op het droge te krijgen. Een aantal passanten, welke over de Berencamperweg reden, hebben geholpen de vrouw uit het water te halen en hebben gezorgd dat zij een deken kreeg.

 

De vrouw is door personeel van de ambulance behandeld tegen onderkoelingsverschijnselen. De politie heeft helaas niet van alle omstanders gegevens kunnen noteren en wil op deze wijze iedereen die geholpen heeft alsnog hartelijk bedanken!

Deel dit artikel

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Nijkerk

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Nijkerk
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.