Gereedschap gestolen uit schuur De Ruyterstraat
Laatst bijgewerkt: zondag 14:36 uur
NIJKERK – Op woensdag 11 februari heeft er een inbraak plaatsgevonden in een schuur aan de De Ruyterstraat te Nijkerk. Uit de schuur zijn diverse elektrische gereedschappen weggenomen. Gezien de grootte van deze gereedschappen moeten de daders gebruik hebben gemaakt van een voertuig, bijvoorbeeld een bestelbus.
De diefstal heeft vermoedelijk plaatsgevonden in de (vroege) ochtend, globaal tussen 04:00 uur en 11:00 uur. De mogelijkheid bestaat dat de daders zelfs na 07:30 uur op het plaats delict zijn geweest. Hierdoor bestaat er een goede kans dat de daders zijn gezien. De politie roept daarom buurtbewoners op zich als getuige te melden indien zij iets hebben gezien tussen de genoemde tijdstippen. Denk hierbij aan verdachte personen of voertuigen die niet in de straat thuishoren.
Heeft u iets gezien? Belt u dan met 0900-8844.
Voorkom inbraak
De kans op woninginbraken kunt u verkleinen door een bewakingscamera, elektronische beveiliging en goed hang- en sluitwerk aan te schaffen voorzien van het Politiekeurmerk Veilig Wonen ®. Laat u eens voorlichten door een erkend vakman. Uiteraard zorgt u voor voldoende verlichting rondom huis en geeft u inbrekers geen kans: laat geen ramen openstaan waarbij het makkelijk inklimmen is. Losliggende ladders of opstapjes: zet ze binnen of leg ze vast. Waardevolle spullen bewaart u zoveel mogelijk achter slot en grendel. Meer tips en informatie vindt u op www.enwij.nl, A12 Beveiligingstechniek en www.betecom.nl.
Reacties met de meeste stemmen
Auto belandt in sloot…
Auto in brand op…
Poll: Consumenten vuurwerk brengt…
Poll: De wolf is…
Auto raakt van de…
Active onderwerpen
Recent Comments