Nijkerkse jongens in bezit van softdrugs
Laatst bijgewerkt: zondag 14:33 uur
NIJKERK – De politie heeft woensdagmiddag 19 november in Nijkerk drie jongens aangehouden voor het in bezit hebben van softdrugs, weed. Eén van hen, een 16-jarige Nijkerker, wordt daarnaast verdacht van handel in softdrugs.
De politie had een melding ontvangen dat jongeren zich verdacht gedroegen in een portiek aan de Duifhuis in Nijkerk. Agenten spraken de jongeren aan en controleerden hen.
Tijdens de controle bleken drie van hen in het bezit van weed. Bij een 15- en 16-jarige jongen werd een gebruikers hoeveelheid aangetroffen. Aangezien beiden minderjarig zijn, zijn zij aangehouden voor het in bezit hebben van de weed.
Bij de derde, een 16-jarige Nijkerker, werden meerdere zakjes met weed en een hoeveelheid geld aangetroffen. Agenten hebben het vermoeden dat hij mogelijk handelde in de weed. Hiervoor is hij aangehouden. Het drietal is voor verder onderzoek en verhoor overgebracht naar het politiebureau. De drugs zijn in beslag genomen en de politie maakt proces-verbaal op.
Reacties met de meeste stemmen
Auto belandt in sloot…
Auto in brand op…
Poll: Consumenten vuurwerk brengt…
Poll: De wolf is…
Auto raakt van de…
Active onderwerpen
Recent Comments