
Auto raakt van spekgladde weg en belandt ondersteboven in sloot: omstanders schieten te hulp
NIJKERK – Vrijdagmorgen 10 februari omstreeks 7 uur heeft een eenzijdig ongeval plaatsgevonden op de Bunschoterweg in Nijkerk.
Een vrouw reed over de Bunschoterweg en raakte vermoedelijk door gladheid de macht over het stuur kwijt. Ze belandde met haar auto op de kop in een sloot. Drie mannen die in een busje achter haar reden, schoten direct te hulp. Het slachtoffer is opgevangen in een woning aan de overkant.
De brandweer heeft nog een zoekactie ondernomen om te kijken of er meer personen in de auto aanwezig waren. Dat was niet het geval. De vrouw is door ambulancepersoneel nagekeken in de woning en vervolgens meegenomen naar het ziekenhuis.
Zwanger
De vrouw is 18 weken zwanger. Ze is na het ongeval met haar man meteen naar het UMC Utrecht gegaan. Met de baby bleek gelukkig alles in orde.
Drie mannen
Het stel is op zoek naar de drie mannen die in een bestelbus achter de vrouw reden toen ze van de weg raakte. De mannen hebben geen contactgegevens achtergelaten.
Update
De drie mannen die achter de vrouw reden en te hulp schoten hebben zich gemeld bij de redactie van 112Nijkerk.
Het lokale 112 nieuws elke avond in je mailbox?Schrijf je dan hieronder in voor onze nieuwsbrief. |
Foto’s : AS Media
Reacties met de meeste stemmen
Auto belandt in sloot…
Auto in brand op…
Poll: Consumenten vuurwerk brengt…
Poll: De wolf is…
Auto raakt van de…
Active onderwerpen
Recent Comments